Jak działają jagody acai na odchudzanie?

Jagody Acai pojawiają się na pierwszych stronach gazet jako jedne z najzdrowszych owoców na świecie. Ich najważniejszą zaletą jest to, że są skuteczne na odchudzanie. Ale czy jagody acai naprawdę pomogą Ci schudnąć, jak obiecują reklamy?

Co to są jagody Acai?

Jagody Acai to ciemnofioletowe jagody, które możemy znaleźć w amazońskim lesie deszczowym. Owoce rosną na drzewie palmowym i mają około 1-2 cm średnicy. Nasiona stanowią około 80 procent owocu.
By były jadalne, moczy się je w celu zmiękczenia skórki, a następnie rozciera na ciemnofioletową pastę. Smak jagód acai został opisany jako mieszanka czekolady i jagód, z lekkim metalicznym posmakiem.

Jagody acai – właściwości zdrowotne i odchudzające
Jagody Acai zawierają wysoki bardzo poziom przeciwutleniaczy. W rzeczywistości mają najwyższe wskaźniki ORAC (zdolność absorpcji rodników tlenowych) w porównaniu z jakimkolwiek innym owocem. Jagoda Acai jest nie tylko bogata w przeciwutleniacze, ale także zawiera obfite ilości błonnika, witamin, minerałów, nienasyconych tłuszczów, takich jak Omega 3, 6 i 9 oraz wiele innych niezbędnych związków.

Z uwagi na zawartość błonnika i niezbędnych kwasów tłuszczowych jagody acai przyczyniają się do:

  • zdolności do sprawniejszego spalania tłuszczu,
  • szybkiego przetwarzania żywności,
  • zmniejszenia apetytu
  • zwiększenia metabolizmu,
  • pozbycia się toksyn z organizmu

Które suplementy z Jagody Acai wybrać?

Jagody Acai bardzo szybko się psują i nie są dostępne poza miejscem ich uprawy. Dlatego możemy je znaleźć na rynku wyłącznie w postaci soków i suplementów diety.
Pamiętajmy jednak, że tylko oryginalny produkt o sprawdzonym składzie pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy bez narażania swojego zdrowia. Takim suplementem o udokumentowanym działaniu odchudzającym jest Acai Berry Extreme, który zakupisz na oryginalnej stronie producenta.

 

 

 

Podsumowanie
Suplementy ze sproszkowanymi jagodami acai polecane są przez osoby dbające o sylwetkę i osoby odchudzające się. Dzięki ogromnej ilości błonnika, witamin i przeciwutleniaczy pomogą Ci schudnąć bez żadnych skutków ubocznych czy komplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *