Które produkty na odchudzanie przy diecie keto są skuteczne?

Dieta ketogeniczna zdobywa coraz większą popularność. Osoby, które rozpoczynają jej stosowanie, najczęściej chcą szybko schudnąć – szczególnie w okresie przed ważnym wydarzeniem czy latem. Czasami jednak zmiana nawyków żywieniowych okazuje się niewystarczająca. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wspomóc swoje starania o szczupłą sylwetkę.

Na czym polega dieta keto? Jaki jest jej cel?

Podstawowym założeniem diety ketogenicznej jest ograniczenie do minimum węglowodanów w posiłkach i zastąpienie ich tłuszczami. Celem osób, które ją stosują, jest wywołanie efektu, w którym organizm zacznie korzystać z własnej tkanki tłuszczowej w celu dostarczenia sobie energii. Dochodzi wówczas do produkcji ciał ketonowych, którymi zaczynają się odżywiać tkanki oraz narządy. Są to metabolity tłuszczy, zamiast których organizm zazwyczaj stosuje glukozę – w sytuacji, w której dostarcza się mu węglowodanów wraz z pożywieniem.


Sama dieta ketogeniczna czasami okazuje się jednak niewystarczająca, żeby osiągnąć wszystkie założone rezultaty. Konieczna jest oczywiście aktywność fizyczna. Co jeszcze można zrobić, żeby pobudzić metabolizm? Większość trenujących wspomaga się odpowiednio dobraną suplementacją. Nic zatem dziwnego, że aktualnie nie mniejszą popularność, niż sama dieta zdobywają również produkty odchudzające.

Na które preparaty warto zwrócić uwagę?
1. Keto Actives – sposób na szybki metabolizm

Keto Actives to suplement diety dla aktywnych fizycznie. Sprawdzi się nie tylko w przypadku osób na diecie keto, ale również wszystkich sportowców i walczących o wymarzoną sylwetkę. Preparat zawiera kompleks składników, których celem jest pobudzenie metabolizmu oraz dodanie energii w ciągu dnia. Wśród nich można wymienić ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, pieprzu czarnego, ashwagandhy i papryki, a także kofeinę bezwodną. Dzięki niemu nie tylko łatwiej będzie kontrolować wagę, ale też utrzymać ketozę i wykonać ciężki trening.

2. NuviaLab Keto na utrzymanie stanu ketozy


NuviaLab Keto to środek, który ma pomóc utrzymać stan ketozy, a także zahamować mogące wystąpić nieprzyjemne dolegliwości związane ze stosowaniem diety. Oprócz tego w naturalny sposób wspomaga proces odchudzania, wpływając na temperaturę organizmu i ograniczając napady głodu lub potrzebę podjadania. Suplement zawiera między innymi ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, garcinia cambogia, zielonej herbaty, nasion guarany czy papryki rocznej. Mając do dyspozycji tak przemyślany i bogaty skład, nie trzeba obawiać się o skuteczność preparatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *