DIETA DR EWY DĄBROWSKIEJ

Dieta warzywno - owocowa         Post Daniela         publikacje         wczasy z dietĄ


Strona Główna | Dr Ewa Dąbrowska | Dlaczego ta dieta? KSIĄŻKIArtykuły | WCZASY Z DIETĄ | Wasze opinie | Film | Kontakt
 

. 

 

. Organizm wszystko potrafi - JAN NIEBUDEKDr med. Ewa Dąbrowska w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym w Radawie przedstawiła zarejestrowane na slajdach (dokumentuje również na taśmie wideo) dowody nieprawdopodobnych uzdrowień po zastosowaniu kuracji warzywno-owocowej.

Zdjęcie chorej, której miała być amputowana jedyna noga. Dr Dąbrowska, wówczas jako konsultant na oddziale chirurgii, znajdowała się w trudnym położeniu, bowiem lekarze nie znają metody leczenia dietą, albo często z niej kpią. Zaproponowała jednak kobiecie, że weźmie ją na internę i zastosuję dietę. - Będzie pani jadła surówki, marchewkę - powiedziała do chorej. A ta spojrzała na lekarkę takim wzrokiem, jakby się zastanawiała, czy pani doktor ma dobrze w głowie. Jutro mają jej obciąć jedyną nogę, a ta proponuje jej marchewkę. Odpowiedz też była zaskakująca: ja nie lubię marchewki, nie lubię jarzyn. Kierując się nakazem sumienia dr Ewa wydała służbowe polecenie przeniesienia pacjentki na inny oddział i zastosowania diety. Pomyślała, że jak chora nie będzie jeść, to jeszcze lepiej, grunt, żeby piła. I "marchewka" pomogła, kobieta ma nogę, może chodzić.

Do Gołubia, gdzie dr Dąbrowska prowadzi ośrodek leczniczy, przyjechała zakonnica, bardzo chora, otyła, miała zwyrodniałe biodro, skręcone do środka. Wcześniej chirurg powiedział tylko tyle, że może przepiłować kość, tak że siedzieć nie będzie mogła, ale klęczeć może. "Jest zakonnicą, będzie tylko klęczeć", dodał sarkastycznie. Nie zgodziła się, chciała uratować nogę. - Miała chorób "od metra" - opowiada dr Dąbrowska - owrzodzenie jelit, krew w stolcu, guz od 25 lat, migrena od 25 lat, gościec - jako malarka pędzla nie mogła utrzymać. Po siedmiu tygodniach kuracji wyzdrowiała zupełnie, biega po schodach, nie ma śladu guza, gośćca.
 
Wyzdrowienie paralityków

Mężczyzna od 10 miesięcy sparaliżowany (leczony na cukrzycę), przywieziono go nieprzytomnego, głębokie odleżyny, spuchnięty, nawet nie mógł łykać, przez sondę dostawał dietę w postaci soku z marchwi. Na drugi dzień odzyskał przytomność, rozpoczął kurację dietą. Kiedy pani Ewa przyszła na obchód w dziewiątym dniu jego pobytu, ten człowiek poruszył ręką i nogą sparaliżowaną. Wtedy kupiła kamerę i postanowiła sfilmować. W Radawie oglądaliśmy zdjęcia, na których widać efekt leczenia po 6 tygodniach. Nie tylko cofnięcie paraliżu, ale i odmłodzenie - żona przy nim wygląda prawie jak mamusia. - Dlatego namawiam, aby małżonkowie poddawali się tej kuracji jednocześnie - zażartowała dr Ewa. Po wyleczeniu tego paralityka powiedziano jej, że ma jakieś uzdrowicielskie prądy. Zaprzecza - nie ma żadnych bioprądów.

Koleżanka pani Ewy, też lekarka, po dwumiesięcznym bezskutecznym leczeniu sparaliżowanej pacjentki postanowiła oddać ją do domu opieki społecznej, a jej 9-letnie dziecko do sierocińca. Powiedziała o tym pani Ewie, a ona na to: dziewczyno, sama się wyleczyłaś tą dietą (12 lat chorowała na zapalenie serca), teraz daj jej to samo. I tak zrobiła. Było identycznie jak w poprzednim przypadku. Na dziewiąty dzień lekarka dzwoni z płaczem i mówi, że pacjentka już chodzi. Dr Ewa poradziła, by to sfilmować. Widać na filmie, że chora chodzi z wielkim trudem, podpierana przez dwie pielęgniarki. Ale po pięciu tygodniach już tylko paluszek podtrzymuje, buźka piękna, obrzęki ustąpiły, kobieta poszła do domu.
 
Nawet gangrena

W marcu tego roku Ewa Dąbrowska zakończyła leczenie pacjenta z martwicą - był po trzech operacjach, bo bay-pasy dwukrotnie mu zarosły skrzepami. Mimo tych operacji gangrena poszła od stopy, wszyscy myśleli, że nogi nie da się uratować, miał skierowanie na amputację. Po dwóch tygodniach leczenia dietą widać postępy w gojeniu - rana jeszcze widoczna, ale już oczyszczona z gangreny, natomiast po 5 tygodniach noga jest już wyleczona. Paznokieć, który był czarny, jest nowy - grzybica leczy się w ten sposób, że paznokieć się zsuwa.

Kto by przypuszczał, że dieta ma wpływ na wygląd paznokci. Jedna z pacjentek przez 27 lat, wskutek uderzenia, miała rozdwojony paznokieć. Niby drobna rzecz, ale bardzo uciążliwa. Wystarczyła dieta warzywno-owocowa i wyrósł jej normalny paznokieć. Inna kobieta od 10 lat miała gronkowca pod paznokciami - odklejają się paznokcie, mimo brania antybiotyków ropa wycieka, cierpienia jak w średniowieczu. Po diecie ma piękne normalne paznokcie. To są fakty. Organizm nie tylko wyleczył, ale wszystko naprawił.

Dr Dąbrowska przytoczyła znacznie więcej takich niezwykłych przykładów wyleczenia. M. in. 27-letniego mężczyzny, od 7 lat chorego na owrzodzenie podudzi, (łydka gruba, rany nie gojące się), który po leczeniu dietą mógł zawiesić rentę i wrócić do pracy. Starsi też zdrowieją. Na podobną chorobę od 15 lat cierpiał 85-letni mężczyzna, groziła mu amputacja, a już po 2 tygodniach znikły obrzęki i sinica, po 6 tygodniach choroba minęła całkowicie.

 
   Artykuł z: "Nowiny"- JAN NIEBUDEK
 
 

  
 
 

     Zobacz również:
    Post, szansą chorych! Rozmowa z dr Ewą Dąbrowską. tutaj
    Diagnostyka odżywienia organizmu - mgr inż. Jolanta Inglot tutaj
     INNE ARTYKUŁY
    Publikacje dr Ewy Dąbrowskiej tutaj
 
 

 

  do góry strony  
Strona Główna | Dr Dąbrowska | Dlaczego ta dieta? | PublikacjeArtykuły | Gdzie pojechać? | Opinie | Film | Reklama | Partnerzy | Kontakt
dieta, dieta odchudzająca, skuteczna dieta, szybkie odchudzanie, zdrowe żywienie, kalorie, dietetyk, nadwaga, diety, dieta dr Ewy Dąbrowskiej, dr Ewa Dąbrowska, Dabrowska, dieta owocowo warzywna, dieta warzywno owocowa, dieta owocowo-warzywna, dieta warzywno-owocowa, dieta odchudzająca, dieta wegetariańska, kuracja dr Ewy Dąbrowskiej, odchudzanie, oczyszczanie organizmu z toksyn, leczenie schorzeń, zdrowie, uroda, analiza pierwiastkowa włosa, badania diagnostyczne, stan metaboliczny, metabolizm, suplementacje, suplementy, suplement diety, publikacje dr ewy dąbrowskiej, żywienie, choroby, choroba, cukrzyca, leczenie cukrzycy, metabolizm, ośrodki wczasów zdrowotnych, wczasy odchudzające, wczasy zdrowotne, wczasy z dietą owocowo - warzywną, otyłość, leczenie nadwagi, leczenie otyłości, nadwaga, jak schudnąć, głodówka, figura, post daniela, prof Michał Tombak, ciało i ducha ratować żywieniem, przywracać zdrowie żywieniem, książki dr dąbrowskiej, Sandra Cabot, Cezary Żak, świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie, dieta oczyszczająca wątrobę, terapia gersona, dr gerson, leczenie raka, jak żyć długo i zdrowo, czy można żyć 150 lat?, droga do zdrowia, leczenie naciśnienia, nadciśnienie, wysoki cholesterol, leczenie miażdżycy, miażdżyca, leczenie kamicy nerkowej, kamica nerkowa, leczenie skazy moczanowej, skaza moczanowa, leczenie zaprzepów żylnych, zakrzepy żylne, leczenie chorób zapalnych, leczenie chorób przewlekłych, infekcje migdałów i zatok, reumatoidalne zapalenie stawów, alergia, choroby alergiczne skóry, alergia skóry, leczenie alergii, leczenie astmy oskrzelowej, astma oskrzelowa, leczenie choroby wrzodowej, choroba wrzodowa, wrzody, przewlekłe zapalenie wątroby, leczenie przewlekłego zapalenia wątroby, leczenie zaćmy, zaćma, zwyrodnienia stawów, leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów, leczenie paradentozy, paradentoza, leczenie łuszczycy, łuszczyca, sklerodermia, leczenie sklerodermii, porfiria, leczenie porfirii, leczenie zgagi, zgaga, zaparcia, zespół jelita nadwrażliwego, choroba wieńcowa, leczenie choroby wieńcowej, medycyna naturalna, choroby cywilizacyjne, leczenie chorób cywilizacyjnych,
akces medical spa
, www.ow-akces.pl, ośrodek wypoczynkowy zawiaty, www.zawiaty.com, mikomania, miko-tur, www.mikomania.pl, centrum animacji misyjnej, pallotyni, ośrodek altona, www.altona.pl, ośrodek krystyna, ośrodek sofra, www.sofra.com.pl, ośrodek u zbója, www.uzboja.pl, ośrodek waldtour-revita, www.waldtour-revita.pl, gopodarstwo dębinówka, dom św stanisława zakopane, willa zosieńka, revita polanica zdrój, hotel polaris świnoujście, ośrodek rusałka, hotel miłomłyn zdrój, centrum medyczne, ośrodek damroka, ośrodek bezeta, ośrodek dr dąbrowskiej w gołubiu, www.dieta.pl, dieta.pl, www.diety.pl, biomol, www.biomol.pl