Strona Główna | Dlaczego ta dieta? KSIĄŻKIArtykuły | WCZASY Z DIETĄ | Wasze opinie | Film | Kontakt
 

. Książki dr Ewy Dąbrowskiej:.

.
.
.
dr n. med. Ewa Dąbrowska
Ciało i ducha ratować żywieniem
Jest to cykl konferencji Dr E. Dąbrowskiej na temat zasad zdrowego żywienia i leczenia chorób postem. W książeczce znajdziemy także przepisy diet warzywno-owocowych i sposobów wykonywania potraw. Autorka pisze: "Często jedynym ratunkiem współczesnego człowieka jest czasowe powstrzymywanie się od jedzenia czyli post... Istnieje jednakże niewielka
grupa osób, które nie powinny stosować terapii postnych".

 
Super cena: 18,47
Przejdź do sklepu i zamów: KLIKNIJ TUTAJ
.
dr n. med. Ewa Dąbrowska
Przywracać zdrowie żywieniem
Znajdziemy tutaj dużo teorii związanej ze zdrowym żywieniem, w szczególności dietą warzywno owocową. Autorka jest lekarzem klinicznym i stosuje ten sposób leczenia w praktyce, dlatego też możemy okazać jej nieco większe zaufanie. Możemy zapoznać się z szeregiem przypadków, w których dieta pomogła komuś wrócić do zdrowia. Ponadto w książce znajdziemy około 100 przepisów na różne potrawy (wegańskich ale również wegetariańskich (z mleka autorka rezygnuje). Wszystkie przepisy są proste i z dostępnych w Polsce składników.

Super cena: 8,47
Przejdź do sklepu i zamów: KLIKNIJ TUTAJ

 
.
dr n. med. Ewa Dąbrowska
Dieta warzywno - owocowa a harmonia ciała
Najnowsza publikacja dr Ewy Dąbrowskiej zawiera wiele cennych informacji na temat diety warzywno – owocowej, przebiegu kuracji dietą oraz mechanizmów jej działania. Znajdziemy tu liczne przykłady wyleczenia osób dzięki zastosowaniu tej nowatorskiej metody leczenia. Autorka wskazuje także na różnice w interpretacji przyczyn powstawania chorób w ujęciu medycyny akademickiej i naturalnej.
.
Super cena: 22,47
Przejdź do sklepu i zamów: KLIKNIJ TUTAJ
 
.
k
s. dr Zbigniew Werra
Dieta warzywno - owocowa a harmonia ducha
Publikacja ks. dr. Zbigniewa Werry porusza niezwykle interesujący aspekt przemian duchowych oraz weryfikacji ludzkich postaw zachodzących u osób korzystających z diety warzywno – owocowej. Na potwierdzenie tych faktów autor przytacza szereg wypowiedzi, w których zawarte są refleksje i doznania jakich te osoby doświadczyły podczas kuracji.
.
.

 
Super cena: 18,97
Przejdź do sklepu i zamów: KLIKNIJ TUTAJ
 
Beata Anna Dąbrowska
Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy.

Smakuj zdrowie każdego dnia!

Z dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej
odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw,
odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu,
poprawisz wygląd swojej skóry,
zwalczysz poczucie zmęczenia,
ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność.
Jedzenie, które spożywasz na co dzień, może być najlepszym i jedynym lekarstwem, jakiego potrzebujesz. W tej książce znajdziesz smaczne przepisy, które spełniają wszystkie kryteria diety warzywno-owocowej.

Pokochaj warzywa, zioła, przyprawy, kiszonki. Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem. Naucz się dbać o jakość, a nie ilość jedzenia. Poznawaj nowe smaki i wybieraj spośród mnóstwa pomysłów.

"Autorką książki Przepisy diety warzywno-owocowej doktor Ewy Dąbrowskiej jest moja wspaniała synowa Beata. Ma ona wspaniały dar - z łatwością tworzy ciekawe kompozycje potraw, które spełniają kryteria mojej diety. Z radością polecam tę książkę."
Dr Ewa Dąbrowska

Super cena: 25,47
Przejdź do sklepu i zamów: KLIKNIJ TUTAJ

 

.


PAKIET
4 KSIĄŻEK
 >>>TUTAJ<<<

za jedyne: 69,97 

Karolina Szostak - od 20 lat związana z Polsatem, prezenterka sportowa i wielka fanka siatkówki, piłki i sportów walki. Kiedy nie pracuje, podróżuje albo ukrywa się w kinie. Uwielbia to co robi i.... śledzia w śmietanie.

Marta Kordyl - dziennikarka (pracowała w Gali, Onecie, Fleszu i Party), copywriterka i scenarzystka. Kiedy nie pisze... zawsze coś pisze.

To naprawdę pani? Takie pytanie najczęściej słyszy Karolina Szostak.
Następne to: jak pani to zrobiła? No właśnie jak?

KAROLINA SZOSTAK - AMBASADORKA DIETY DR DĄBROWSKIEJ

O tym jest ten poradnik. Karolina zdradza w nim krok po kroku jak udało jej się schudnąć w rok prawie
30 kg.

Przepisy, ćwiczenia, motywacje, rady, ostrzeżenia, drobne potknięcia i ogromny sukces. Jednym słowem cała spektakularna metamorfoza Karoliny od podszewki. Tylko ciii... to nasza tajemnica... choć wiemy wszyscy, że to właśnie dieta dr Dąbrowskiej jest przyczyną tej spektakularnej metamorfozy.

ZOBACZ lub KUP KSIĄŻKĘ TUTAJ

 

. Książki prof. Michała Tombaka:.

 

 

 

 

.


 
. Książki Józefa Słoneckiego:.
 

 

 

 

.
 
 
. Książki dr Sandry Cabot:.
.


 
. Książki dra Joela Fuhrmana:.

 
 

 

  BESTSELLERY:::::.
 
.


   

 

>INNE BESTSELLERY<   >NOWOŚCI<

do góry strony
 
Strona Główna | Artykuły | Gdzie pojechać? | Wasze opinie | Film | Reklama | Partnerzy | Kontakt